Boykot

Yahudileri ve hristiyanları düşman edinmek yanlış bir eylemdir. Ülkemizde, şehirlerimizde nicesi komşumuz... Ümmet nedir, iyi bilmek gerek...
 
Müslüman, sadece İslam ve müslümanlara düşmanlık edene karşı harekete geçebilir, sadece zalimlere adalet borçludur. Mesela siyoniste, evanjeliste...
 
Bugün İsrail terör devletinde bile siyonistlere karşı çıkan yahudiler de vardır.
 
Madem tek bir cesur Müslüman ülke yok İsrail terörüne karşı, hiç değilse müslüman ülkeler İsrail ürünlerini ülkelerine sokmayabilirdi, Türkiye ve diğerleri İsrail'i tanımayabilirdi, bunu bile yapmaktan aciz Ortadoğu ülkeleri.
 
Müslümanın, müslüman olmayana tebliğ ve güzel örneklik borcu vardır, tüm insan olabilenlere insanlık, tüm mazlumlara merhamet borcu olduğu gibi.
 
Hoşgörü ve merhamet ve cesaret ve adalet, ashabın beraber koşturduğu güzide küheylanlardı. Biri diğerinden ayrılamaz, mücahit zümrelerde kişisel kin ve hırsa yer verilmez.
 
Bugün hakiki mücahitler bir avuç kaldı, mesela Filistin çocukları. Mücahitliği maske edinen harici teröristler, terör partilerinde ve silahlı terör örgütlerinde, diktatör tahtlarda, bugün İslam'a zarar vermek için elinden geleni yapıyor ama ne müminler, ne iyi cenahıyla insanlık onlara kanmıyor, gerçek yüzleri herkese aşikar.
 
İslam'ı maske edinip nefislerine tapanları ancak cehennem paklar, münafıklar ki siyonistlerin ateş kardeşleridir. Hatta münafıklara belki siyonistlerin bile altında şeytanlarla cehennem komşuluğu vadediliyor. Özetle siyonistlere duyduğumuz haklı öfkeden dahi fazlasını içimizdeki münafıklara duymadıkça hiçbirşey iyiye gitmeyecek, daha kötü günlerimiz olacak, çünkü zalimlerle mücadele etmedikçe iyi günleri hak etmeyeceğiz.
 
Aziz milletin bir sabır taşı var, ne zaman çatlasa, karşısındaki çok sevilen merhum Erbakan'ın partisi bile olsa indirebiliyorlar, elbette esnaf kan ağlarken kapanmada izinler verilip bazı şehirlerde maskesiz ve mesafesiz futbol kutlamalarının olmasını bu millet görüyor, son iki yıldır artık zirveye çıkan adaletsiz ve azgınca hamleleri, taşkınlıkları, yönetememezlikleri millet görüyor, Sisi gibi diktatörlerle iş tutacak keskin dönüşleri, samimiyetsizlikleri, omurgasızlıkları aziz millet görüyor, siyonistler gibi haince yapılan nice zulmü kadim halklar görüyor, Ortadoğu yakında bir tohum gibi çatlayacak, Türkiye yeni seçimle değişmeye başlayacak, İran kökten değişecek, Mısır altüst olacak, Suud orta vadede yıkılacak, yirmi yıl sonra petrolün kuruyacağı bir vaha çağıdır bu çağ, Irak ve Suriye tamamen yıkılacak...
 
Yakın tarihte olanlar daha büyüklerine müjdeci. Siyonist zalimlerin zulmüyle arş titriyor, küfür devam eder ama zulüm devam etmez, Siyonist ve münafıkların helak olacağı güne değin, müslüman ülkelerin cesur olacağı zamana dek, bize halklara düşen hakkıyla kınayış, hakkıyla boykot, türlü kanallarla, bilinen dillere dünyaya zulümleri tamamen göstermek... Bir müslüman devlet olmadan, bir müslüman ordu olmadan elden gelebilecekler bu.
 
İnşallah gün gelecek, hesaplar sadece mahşere kalmayacak, şerefli hadisler, siyonistlere acı akıbetler müjdeliyor. Ebrehe'ye karşı Kabe'yi koruyan Allah ne büyüktür... Fetret çağının kalesiz müslimleri olarak, Mescid-i Aksa'yı Hakk hazretlerine emanet ettik...
 
 

Bu yazı toplam 6880 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum