Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Veysi Ülgen, Sağlık Bakanlığı’nca hayata geçirilen onaylı randevu sisteminin sorunu çözmeyeceğini savunarak, "Eskiden SSK hastanelerinde kuyruk olurdu, şimdi de sanal kuyruklar oluşacak" dedi.
Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Ülger, onaylı randevu sistemini değerlendirdi
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.