Diyarbakır’da geçen aya göre iki kat artan elektrik faturaları vatandaşı da esnafı da isyan ettirdi. Soğuk havalara rağmen ısınmadan taviz verdiklerini söyleyen vatandaşlar, “Bırakın ısınmayı, aydınlanmak için dahi korkudan lambalarımızı açamıyoruz” dedi
Elektrik zammı ve yüksek faturalar isyan ettirdi
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.