Erdoğan;"Adli Tıp raporunu nerenize koyacaksınız!"

Erdoğan;"Adli Tıp raporunu nerenize koyacaksınız!"
Başbakan Erdoğan, Kabataş görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra ilk kez konuştu

Haber Merkezi-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü-Yenikapı Metro Hattı açılış töreninde Kabataş görüntüleri ile ilgili medyaya yüklendi. Başbakan, "Attığınız manşetler doğru değil. Sizler Adli Tıp Raporlarını nerenize koyacaksınız. Bu raporu ne yapacaksınız" dedi.

 

Paralel yapıyı gördünüz. Üçüncü havalimanı için adım atmadılar mı? Dün 17 Aralık dalgası ile alakalı kararlar çıktı birileri rahatsız oldu. Kimler rahatsız oldu. Paralel yapının borozanları rahatsız oldu. Her şey senaryoydu. Bu senaryonun aktör ve aktiristleri vardı. Bunlar da onun borozanları dalkavuklarıydı. bunların içinde AK Parti'nin kapatılmasına kadar ileriye gidenler vardı.

Kabataş'taki Görüntüler

Sokak hareketleri başlattılar. Başörtülüleri saldırılarda bulundular. Kabataş'ta yavrusu ile beraber kızımıza yapılan saldırı ile alakalı onun üzerinde oynamaya başladılar. O günden bugüne sesleri çıkmayanlar şimdi öyle değil, böyle diyerek yalanlamaya çalışıyorlar. Yazık, yazık. Bunun altında da boğulacaksınız. Attığınız manşetler de doğru değil. Sizler Adli Tıp Raporlarını nerenize koyacaksınız. Bu raporu ne yapacaksınız. Bunların hayatı yalan üzerine inşa edilmiştir.

Aradan 8 ay geçti. Şimdi kendilerine göre yeni senaryolar hazırlıyorlar. O hanımefendi ve çocuğu ile yeni hazırlık içine girdiler. Her şey açık ve net ortada. Yutturamazsınız. O zaman savcının tespitleri,Adli Tıp raporu ortada bunu tersine çevirmeye çalışıyorsunuz. Tarih, yalan yanlış senaryonun yanında yer alan medyayı da affetmeyecek.

Olanları görüyorsunuz elinde bira şişesi ile başörtülü kızlarımıza saldıranlarla malum paralel yapı beraber hareket ediyor. Dün en zor zamanlarda başörtüsüne tefarruattı diyordu. Bu milletin hangi manevi değeri varsa onu istismar etmenin mücadelesini veriyorlar. Biz bu figüranlara asla geçit vermeyeceğiz. Bu ülke büyümeye devam edecek.


Bizi Buraya Medya Getirmedi

11 yıldır biz hizmet üretiyoruz, onlar sadece gerilim üretiyor ama biz bu tuzağa düşmeyeceğiz. Medyada istedikleri iftirayı atsınlar, istedikleri yalanları söylesinler. Bizi buraya medya getirmedi, millet getirdi. Kurdukları tüm tuzaklar bozulacak. Kurdukları tuzaklara kendileri düşecekler. 30 Mart bu tuzağın bozulacağı zaman olacak. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.