Diyarbakır’ın Lice ilçesi Tepe Köyü'nde, Yıltaş ve Dakman aileleri arasında 13 yıl önce bir arazi anlaşmazlığı sonunda iki kişinin ölümüyle başlayan husumet, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun girişimi ve MÜSİAD Diyarbakır Şubesi eski Başkanı İsm
Yıltaş ve Dakman aileleri 13 yıl sonra barıştı
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.