BDP’den Kulp çıkartması
DİYARBAKIR- 30 Mart 2014 yerel seçim çalışmaları kapsamında seçim çalışmalarına devam eden BDP’li adaylar bugün Diyarbakır’ın Kulp (Pasur) ilçesinde esnaf ziyareti yaptılar. Diyarbakır’dan yola çıkan BDP Diyarbakır İl Eş Başkanı Mehmet Emin Yılmaz, BDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Gültan Kışanak ve beraberindeki BDP’li heyet, Kulp girişinde onlarca araçlık konvoyla karşılandı. Yapılan karşılamanın ardından konvoy kent içinde şehir turu yaptı. BDP Diyarbakır İl Eş Başkanı Mehmet Emin Yılmaz, BDP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Gültan Kışanak, Kulp Belediye eş başkan adayları Metin Dinar, Sadiye Süer Baran ve beraberindeki heyet yüzlerce kişi eşliğinde Turgut Özal Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında halkın yoğun ilgisiyle karşılanan adaylar, oy verme sözü aldılar.
BDP’li heyet, ilçe merkezindeki esnaf ziyaretinin ardından Badıkan bölgesindeki köy ziyaretlerine gitmek için yola çıktı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.