Hani'de salon hokeyi kursu açıldı
Yayınlanma:
Güncelleme:
Diyarbakır'ın Hani ilçesinde salon hokeyi kursu açıldı.
DİYARBAKIR - Kursun 5 Mart'ta açıldığı, 3 ay süreli olan kursa Hani ÇPL’den 13 öğrencinin katıldığı belirtildi. Kapalı spor salonunda hafta içi her gün, günde 5 saat oynanan salon hokeyi kursuna katılan öğrenciler, yaz aylarında Diyarbakır'da yapılacak salon hokeyi turnuvalarına katılacak.
Diyarbakır
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.